Your browser does not support JavaScript!
Team

Graag stellen wij het team van Agroplant aan u voor! Deze specialisten staan dagelijks voor u klaar!

Jan van der Lee

Jan van der Lee

Directeur

M +31(0)6 – 531 456 28
E jan@agroplant.nl

Bram van der Lee

Bram van der Lee

Algemeen directeur

M +31(0)6 – 505 982 21
E bram@agroplant.nl

Joris van der Lee

Joris van der Lee

Commercieel directeur

M +31(0)6 – 516 450 03
E joris@agroplant.nl

Jeroen Kuin

Jeroen Kuin

Export manager

M +31(0)6 – 169 281 39
E jeroen@agroplant.nl

George Bosma

George Bosma

Export manager consumptie

M +31(0)6 – 511 911 01
E george@agroplant.nl

Gerard Schenk

Gerard Schenk

Product manager

M +31(0)6 – 206 158 03
E gerard@agroplant.nl

Sjaak de Bruijne

Sjaak de Bruijne

Product manager

M +31(0)6 – 102 217 52
E sjaak@agroplant.nl

Joost Rijkes

Joost Rijkes

Logistiek

M + 31(0)227 – 54 12 17
E joost@agroplant.nl

Jaap Blokker

Jaap Blokker

Logistiek

M + 31(0)227 – 54 12 17
E jaap@agroplant.nl

Raymond Haagsma

Raymond Haagsma

Financiën & Administratie

M +31(0)227 – 54 12 17
E raymond@agroplant.nl

Jan van der Lee jr.

Jan van der Lee Jr

Vertegenwoordiger
Noord-Holland /
Teelttechnisch adviseur

M +31(0)6 – 532 852 54
E janjunior@agroplant.nl

Klaas Olivier

Klaas Olivier

Vertegenwoordiger
Noordoostpolder & Flevopolder /
Teelttechnisch adviseur

M +31(0)6 – 539 390 24
E info@agroplant.nl

Hans Meeuwes

Hans Meeuwes

Vertegenwoordiger
Friesland & Groningen /
Teelttechnisch adviseur

M +31(0)6 – 513 105 41
E hans@agroplant.nl

Gerard Schenk

Gerard Schenk

Vertegenwoordiger
Wieringermeer /
Teelttechnisch adviseur

M +31(0)6 – 206 158 03
E gerard@agroplant.nl

Sjaak de Bruijne

Sjaak de Bruijne

Vertegenwoordiger
Zuid Nederland & België /
Teelttechnisch adviseur

M +31(0)6 – 102 217 52
E sjaak@agroplant.nl

Ryan Jansen

Ryan Jansen

Hoofd bedrijfsvoering Koel- en Vrieshuis Medemblik

M +31(0)6 – 537 996 88
E ryan@agroplant.nl

Thijs Moors

Thijs Moors

Productie

M +31(0)6 – 108 281 05
E thijs@agroplant.nl

Willem van der Lee

Willem van der Lee

Transport manager

M +31(0)6 – 533 550 65
E willem@agroplant.nl
Blijf direct op de hoogte van de ontwikkelingen binnen Agroplant: